Žáci srovnávají

autor: | 8. června 2020 | Doporučujeme

Žáci, kteří odešli z naší školy z pátého ročníku na jinou školu a žáci, kteří naopak z jiné školy přešli k nám srovnávají školy:

Žák, který odešel na konci pátého ročníku od nás na jinou školu.

Na prvním stupni jsme chodili do přírody. Super byly akce školní družiny. Přestávky. A nejbáječnější byla vždy Škola v přírodě. Přestávky byly super, mohli jsme na chodbu. Angličtina mi moc nešla.

A školní jídelna? Nejvíc jsem se vždy těšil na špenát, vepřové maso a bramborový knedlík. Moc rád jsem neměl kuskus.

autor O. F.

 

Na naší bývalé škole se mi líbilo. Byla velká a byla tam knihovna. Také jsme si mohli vybrat mezi dvěma obědy, mohli jsme si přidat kolikrát jsme chtěli. Ve družině jsme hodně tvořili z přírodnin, hráli hry. Ve škole byla malá kantýna. Líbilo se mi, že se se mnou bavily holky z druhého stupně. U školy bylo velké hřiště na tělesnou výchovu.

autor Š. Z.

 

Na mojí bývalé škole se mi líbilo, že tam byli kamarádi. Učitelky byly fajn. Tělocvična veliká.

Tuhle školu miluji a chodím do školy rád. Nemám rád malou tělocvičnu a malou třídu. Na předchozí škole se mi nelíbilo.

autor N.S.

 

V X. se mi líbilo. Byla to velká škola, dvě velké tělocvičny. Odpoledne jsme chodili do klubu a relaxovali. Hráli jsme hry. Na škole bylo víc kroužků. V šatně jsme měli každý svoji skříňku, čip. Obědy mě chutnaly. Měl jsem mnoho skvělých kamarádů, paní učitelky byly hodné.

V Kuřívodech se mi líbí hlavně malá škola, malé třídy, malá kuchyně, dobré obědy, hodné paní učitelky.

V X. se mi nelíbilo moc a moc schodů.

V Kuřívodech se mi nelíbí malá tělocvična, nejsou zde vlastní skříňky na oblečení a omezení přidávat si jídlo, které mě chutná.

autor P. Š.

 

Na mojí bývalé škole se mi líbilo, že byla velká a kousek od mého bydliště. Líbila se mi školní družina. A na mojí bývalé škole se mi líbil i ředitel.

Na mojí současné škole se mi líbí, že dojíždím s kamarády autobusem. Nelíbí se mi, že musím brzy vstávat. V kuchyni dobře vaří. Kamarádi jsou super. Paní učitelky jsou hodné.

autor J. D.

 

Mojí první školou byla škola v X. Tam se mi nelíbilo, protože mě šikanovali. Líbily se mi tam dvě tělocvičny a jejich vybavení. Škola byla velká, pro žáky od 1. do 9. třídy. Děti byly zlé, měla jsem jen jednu kamarádku. Kromě kaše tam vařili dobře. Učitelky byly zlé, až na paní vychovatelku. V budově školy bylo moc dveří a já byla zmatená, nemohla jsem nic najít. Byly tam tři hrací koutky. V jídelně byly točící moderní židle.

V Kuřívodech se mi líbí přístup paních učitelek, jsou hodné. Tělocvična je malá. Obědy jsou moc dobré a jídelna malá. Škola je malinká, ale hezká. Má málo dveří. Děti jsou hodné. Židle máme normální. Ředitelka je moc hodná a milá. Mám ráda vychovatelku ve školní skupině.

autor T. A.

 

Škola kam jsem chodila byla dobrá.

V Kuřívodech se mi líbí víc. Máme tady každý počítač. Super je školní skupina, zumba. Jsem ráda, že mám paní učitelku Terezu a paní asistentku Martinu.

autor S. Š.

 

Ve škole kam jsem chodil se mi moc líbila angličtina.

V Kuřívodech je to super, moc se neučíme, hrajeme si. Výborně vaří. Rád chodím do školní skupiny. Paní učitelka je moc hodná.

autor D. V.

 

Na škole kam jsem chodila, jsem měla ráda učitele, hudební výchovu a kamarádky.

V Kuřívodech jsou hodné paní učitelky. Baví mě hudební výchova a když pracujeme na počítači.

autor K. B.