Výsledky výtvarné soutěže

autor: | 2. března 2020 | Aktuality

Dnes jsme obdrželi email v kterém píší:

děkujeme moc za hojnou účast v naší výtvarné soutěži na téma „Moje oblíbené místo v Libereckém kraji“ vyhlášené v rámci veletrhu EuroregionTour 2020. Celkem se nám sešlo přes 650 krásných obrázků. Bylo tak velmi těžké vybrat jen tři nejlepší.

V kategorii II. do 11 let jsme nakonec vybrali tyto tři obrázky –

  1. Jana Pokorná, Turnov
  2. Sára Janečková, Hrádek nad Nisou
  3. Veronika Halířová, ZŠ Mašov, Turnov 

Vítězné obrázky budou vyvěšeny na hlavním sále po celou dobu konání veletrhu (6. – 7.3.) v jabloneckém Eurocentru. Slavnostní vyhlášení a předání cen se pak uskuteční v sobotu 7.3. v 11:15 na podiu. Budeme moc rádi, když se vítězové na vyhlášení dostaví.

Z ostatních obrázků jsme vybrali z každé kategorie 50, které budou vystaveny v Ekocentru v Eurocentru také po celou dobu konání veletrhu.

Pokud byste se s dětmi chystali se přijet na veletrh (http://www.euroregiontour.cz/) podívat, zastavte se určitě na stánku Libereckého kraje, máme tam pro všechny malíře připraveny drobné odměny.

S přáním hezkého dne,

Mgr. Kateřina Horáčková
oddělení cestovního ruchu