Prezentace a obhajoba názoru

autor: | 25. května 2020 | Doporučujeme

Žáci čtvrtého a pátého ročníku se učí nejen vyjádřit svůj názor, ale také ho prezentovat a obhájit věcnými argumenty.

Na naší škole se mi líbí.

Líbí se mi jak se učíme, jak máme vyzdobené třídy. Ve školní skupině vyrábíme a hrajeme hry.

Na naší škole se mi nelíbí, když se ve třídě někteří kluci nechovají slušně a provokují. Když se učíme matematiku a někdo kolem mě chodí k tabuli, tak se nedokážu soustředit.

Jinak se mi líbí všechno. Nejvíc se mi líbí paní učitelka Aneta, dobře učí. Paní vychovatelka Renata, když byla paní učitelka Aneta nemocná, tak nás učila a učila dobře. Vlastně se všemi se tu učí dobře.

Na této škole mi moc všechno chutná. Mohl by zde být nějaký kiosek, kdyby jsme si chtěli koupit kapesníky nebo pití.

autor: P.Š.

 

Tahle škola je hezká. Na škole jsou moc hodné paní učitelky a dobře nás učí, hlavně chutně vaří. Školní skupina je super. Líbí se mi zde i proto, že je zde pěkná výzdoba, třídy jsou vyzdobené. Je dobré, že si o přestávkách můžeme zahrát hry.

Nelíbí se mi malá tělocvična. Dál se mi nelíbí, když nefunguje na interaktivce zvuk.

autor: K. J.

 

Na téhle škole se mi líbí třída. Výborně vaří. Školní skupina se mi líbí. Nelíbí se mi malá tělocvična a nefungující interaktivní tabule. Chtěl bych mít novou lavici (pro jednoho).

 

Na naší škole se mi líbí. Jsem ráda, že máme moc hodné paní učitelky. Obědy mi moc chutnají. Tato škola je malinká a líbí se mi víc než ta minulá. Ale jsem docela smutná, že máme malou tělocvičnu, chtěla bych ji zvětšit. Nelíbí se mi, když někdo mluví sprostě. Docela se těším na novou školu, ale bude se mi stýskat. Velice mě bude chybět paní vychovatelka za školní skupiny. Nejvíc se mi líbí, že jsme jedna parta.

autor: S. H.