Olympijský trénink se sportovci v ZŠ Kuřívody

autor: | 2. března 2022 | Aktuality

Již třetím rokem se naše škola účastní  projektu Olympijský víceboj od Sazky. V celé České republice je zapojeno 1300 škol, z nichž 14 vyhrálo Olympijský trénink se sportovcem a naše škola byla mezi nimi. Poslední únorový den k nám zavítal Petr Pilát, který se věnuje free stylovému motokrosu a je zapsán do  Guinessovy knihy rekordů. S ním nás navštívili i další členové z tohoto projektu. Připravili několik soutěží, za které si děti vysloužily medaile, jak jinak než zlaté. Do školy také  věnovali několik krásných darů. Celou akcí nás provázel moderátor a zároveň kouzelník a iluzionista Pavel Dolejška- držitel mnoha mezinárodních ocenění, který dětem předvedl i pár triků a kouzel. Dopoledne plné smíchu a veselí  bylo zakončeno společným fotografováním a autogramiádou. Věřím, že si děti celou akci užily, a s mnoha zážitky a motivací do dalšího sportování  odcházely domů.