Maškarní karneval- Den her- Tvarohová ochutnávka

autor: | 5. února 2024 | Aktuality

Dne 1.2. 2024 jsme pro naše děti z MŠ a žáky ZŠ připravili netradiční učení v maskách. Maškarní karneval v naší MŠ a ZŠ je tradiční akce každého školního roku. V letošním školním roce jsme tuto akci obohatili díky projektu Mléko do škol o tvarohovou ochutnávku. Cílem projektu Mléko do škol je podpora zdravé výživy a zvýšení spotřeby mléka a mléčných výrobků. Tento projekt je určen žákům základních škol, včetně přípravných tříd základních škol nebo přípravného stupně základních škol speciálních. Žáci si připravili dle vlastních chutí svou tvarohovou misku, do které si mohli vybrat přísady v podobě ovoce či zeleniny. Tento den byl skvělou příležitostí pro další den z projektu Hrdá škola. Žáci objevovali nové hry a sdíleli ty  své oblíbené s ostatními?