Informace pro rodiče žáků 5. ročníku

autor: | 10. března 2020 | Aktuality

Vážení rodiče

Od 17. 3.  lze si úkoly v papírové podobě vyzvednout bezkontaktně ve vestibulu školy. Po otevření dveří vstupte do vestibulu, kde si vyzvedněte potřebné. Přístup bude umožněn dopoledne PO, ST  od 9:00 – 11:00 hod, nebo dle dohody s ředitelkou. 

Učitelé Vám budou k dispozici v ZŠ pouze v pondělí 16.3. od 11:00 hod  – do 16: 00 hod na telefonním čísle 777 719 477 (v krajním případě si můžete vyzvednout úkoly ve vestibulu školy – bezkontaktně). Tento den pokud požádáte učitele, zašle Vám úkoly poštou (poštovné hradí příjemce). Preferujeme emailovou komunikaci, kdy Vám učitelé individuálně sdělí rozsah učiva po dobu uzavření školy a můžete s nimi i další dny elektronicky komunikovat. P. učitelka     3. třída   supkova@skolakurivody.cz

Paní učitelky jsou připravené dětem i rodičům pomoci. Stačí je kontaktovat supkova@skolakurivody.cz

Od pondělí probíhá projekt UčíTelka – jedná se o skvělý doplněk domácího vzdělávání. Jen má nevýhodu, že každá škola má jinak nastavený časový obsah učiva ve školním vzdělávacím programu, má odučeno jiné množství učiva (vaše dítě může být napřed nebo pozadu a pak dojde k neprovázání informací a naopak k chaosu). A hlavně dítě pouze přijímá informace, není zde zpětná vazba, zda si propojuje poznatky a umí je aplikovat v praxi.

Prosím věnujte dětem svůj čas. Dáváme jim lehké učivo, důležité procvičíme ve škole.

Informace k výuce do vyučujících (bude postupně doplňováno)

PL 1 – V pl2 V PL3 V PL m V
Přírodověda 5.ročník

 

 

Odkazy na online procvičování:

https://www.umimeto.org/

https://skolakov.eu/

https://www.mojecestina.cz/

 

Byl zadán DÚ z jarních prázdnin – popis známe osobnosti

 

 

Aktivity k výuce pádů a pádových otázek – Moje čeština – Moje čeština – Čeština na internetu zdarma

Aktivity k výuce pádů a pádových otázek. Vydáno dne 29.01.2017 od Jana Skřivánková. Tentokrát pro Vás máme několik zajímavých aktivit na procvičování pádů a pádových otázek.

www.mojecestina.cz