ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

Zahájení školního roku proběhne dne 4.9.2017 před budovou školy v 8.00 hodin. Poté se žáci přemístí do svých tříd, kde budou přivítáni svými třídními učitelkami a následně budou všichni žáci přecházet na místní Infocentrum, kde žáci 1. ročníku obdrží od města malý dárek na přivítanou a ostatní žáci drobné pohoštění. Zahájení se zúčastní starosta města Ralsko.

Žáci 1. a 2. ročníku budou vyučováni společně v I. učebně, třídní učitelkou bude Mgr. Ivana Švehlová

Žáci 3.-5.ročníku budou vyučováni společně v II. učebně a třídní učitelkou bude Bc. Jennifer Hudáková.

Na škole bude pracovat AP pro žáky se SVP a AP pro sociálně znevýhodněné děti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Ivana Švehlová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.